فولاد Superduplex

این خواص دوپلکس را در میان انواع استفاده شده از فولاد ضد زنگ، به ویژه برای صنعت پتروشیمی، جایی که محیط ها به اسید و گازهای بسیار خورنده تقسیم می شوند؛

قیمت میلگرد اصفهان در مشهد

اما برای محیط های دریایی نیز هست.فولاد Superduplex عملکرد را بهبود می بخشد به لطف افزایش کروم، نیکل و مولیبدن، که ویژگی های آن ضد خوردگی خوردگی را بهبود می بخشد. هر دو خانواده های فولادی، دوبلکس و superduplex، می توانند به راحتی در فرایندهای تولید مکانیکی، مانند تقویم ورق فلز استفاده شوند.

قیمت تیرآهن اسفنجی در تهران

در این مورد خاص، دوبلکس یا SuperDuplex فولاد فلزی فولاد، از طریق فرایند تقویم ورق فلز، می تواند به اشیاء دیگر مانند لوله، لوله های فلزی، مخازن یا فریل تبدیل شود. فرایند تحول فلز در تقویم، جایی که ورق های فلزی عبور می کنند از طریق چند غلطک عبور می کنند تا به شکل های انتخاب شده تبدیل شوند تا به نیازهای خاصی برسند.فولاد Superduplex

لوله مانیسمان چین ۱.۲ اینچ رده

قیمت تیرآهن بال پهن در مشهد

به طور خاص، آلیاژ نیکل آلیاژ 625 یکی از گزینه های ایده آل برای محصولات مکانیکی است که باید در برابر خوردگی بالا مقاومت کنند. این مواد به طور کلی برای اجزای مکانیکی در بخش پتروشیمی، شیمیایی، دارویی و دریایی استفاده می شود.ویژگی های فیزیکی و مکانیکی ذاتی این مواد، آن را برای استفاده در محیط های دریایی مناسب می سازد، که تحت فرآیند کار ولتاژ الکتریکی، پوشش، پوشش یا پوشش میکرو شات قرار می گیرد.

قیمت ورق سیاه کارخانه اصفهان

با انواع تیرآهن و قیمت آن آشنا شوید

فرآیند های Threading

با مواد مانند آیکون 625 این امکان وجود دارد که به راحتی فرآیندهای مانند Threading را انجام دهید، که یک فرآیند تولیدی و اقتصادی تر است. با iConel 625 شما قادر خواهید بود در یک شیپور خاموشی بسیار کوتاه ایجاد کنید و با کیفیت فیزیکی و مکانیکی بالا و ضد سایش به خوردگی و سایش می میرید. علاوه بر این، تولید رشته ها را می توان بر روی پروفیل های کلاسیک ترین موضوع، برای اجزای مکانیکی چرخشی و غیر چرخشی انجام داد.

خرید آنلاین فولاد

Iconel®: مواد مقاوم در برابر سایش در آلیاژ نیکل آب و هوا

الگوهای ورقه ای

Iconel® با خواص مکانیکی عالی و بسیار مقاوم در برابر خوردگی، ICONEL® کاملا مناسب برای تولید اجزای مکانیکی است که باید با درجه حرارت بالا و محیط های بسیار نامطلوب مقاومت کنند.فولاد Superduplex

انواع آلیاژها

به طور خاص، آلیاژ نیکل آلیاژ 625 یکی از گزینه های ایده آل برای محصولات مکانیکی است که باید در برابر خوردگی بالا مقاومت کنند. این مواد به طور کلی برای اجزای مکانیکی در بخش پتروشیمی، شیمیایی، دارویی و دریایی استفاده می شود.ویژگی های فیزیکی و مکانیکی ذاتی این مواد، آن را برای استفاده در محیط های دریایی مناسب می سازد، که تحت فرآیند کار ولتاژ الکتریکی، پوشش، پوشش یا پوشش میکرو شات قرار می گیرد.با مواد مانند آیکون 625 این امکان وجود دارد که به راحتی فرآیندهای مانند Threading را انجام دهید، که یک فرآیند تولیدی و اقتصادی تر است. با iConel 625 شما قادر خواهید بود در یک شیپور خاموشی بسیار کوتاه ایجاد کنید و با کیفیت فیزیکی و مکانیکی بالا و ضد سایش به خوردگی و سایش می میرید. علاوه بر این، تولید رشته ها را می توان بر روی پروفیل های کلاسیک ترین موضوع، برای اجزای مکانیکی چرخشی و غیر چرخشی انجام داد.

انواع لوله و قیمت آن ها

ارزیابی طرح ساختارهای ماشین آلات CNC

پس از ارزیابی طراحی، ما می توانیم ساختارها را در مواد ویژه از طریق ماشین آلات CNC و پرسنل واجد شرایط ساختیم و ما قادر به انجام فرزکاری، حفاری، خسته کننده و چرخش هستیم.از طریق تولید مکانیکی با دقت CNC، با کنترل عددی کامپیوتری، کار بهینه شده و زمان تولید کاهش می یابد.در AG Steel SRL، ما مواد ویژه ای ضد سایش مانند دوبلکس، Superduplex، Hardox، Iconel، فولاد 904L، 321 فولاد ضد زنگ و تیتانیوم کار می کنیم. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ورق هاردوکس چیست

ابزارهای مهم ساخت میلگرد

یکی از مهمترین ویژگی های که باید در صفحات فولادی ساخته شود تا برخی از محصولات در صنایع در برابر سایش مقاومت کند. به همین دلیل، آنها از پوشش برای این فولادهای استفاده می کنند تا قدرت خود را افزایش دهند. این نوع ورق ها ورق های چوب سخت هستند و انواع مختلفی برای برنامه های مختلف دارند.ورق هاردوکس در سال 1975 در سوئد در سال 1975 توسط پروفسور یوهان آگوست بریل در کارخانه Asab تولید شد. به مزایای فوق العاده ای که این ورق برای صنایع مختلف تولید می شود، او بلافاصله مکان خاصی را در بازار یافت و به ویژه توجه مهندسین را مورد بررسی قرار داد. پس از آن استفاده از کارت ها به سایر کشورهای پیشرفته مانند ایالات متحده، اروپا و برخی از کشورهای آسیایی مانند ایران گسترش یافته است.

مشاهده قیمت ورق A283

ورق ضد سایش

همانطور که در مقدمه ذکر شده است، ورق ضد سایش یک ورق است که برای تولید فولاد مقاوم در برابر خوردگی استفاده می شود. در واقع، اگر چه فولاد خود را بسیار مقاوم در برابر عوامل خوردگی است، آن را به انواع مختلف طبقه بندی شده است، و برای برخی از برنامه های کاربردی ما نیاز به مقاومت بالاتر از حد مجاز فولاد معمولی. بنابراین، باید از مواد استفاده شود که قدرت فولادی را افزایش می دهد، که همانند ورق های ضد سایش هستند. فاکتور پوشیدن مخرب می تواند وزن فولاد را کاهش دهد و باعث آسیب به علت احتمال شکستگی شود. با این حال، اگر ورق هاردوکس برای آن استفاده شود، سختی و آسیب پذیری آن افزایش می یابد و این امر عمر مفید بیشتری خواهد داشت. ورق های ضد سایش طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی در صنایع مختلف دارند.فولاد Superduplex