قیمت ناودانی شکفته در مشهد

ناودانی های سنگین یا صنعتی از نظر وزن و ابعاد تعریف شده کاملا  با جدول اشتال برابری می کنند  و در واقع این محصول را براساس اندازه های ثابت  شده در جدول اشتال تولید می کنند . نوع سنگین  نبشی ها در برخی از کارخانه های تولیدی ایران  و برخی از تولید کنندگان اروپایی مطابق استاندارد  (UNP) تولید می شود که  شامل دو نوع ناودانی اروپایی و  ناودانی هم وزن اروپایی می باشد . نمره ناودانی موجود در بازار می تواند  نشان دهنده استاندارد تولیدی آن باشد به عنوان مثال .قیمت ناودانی شکفته در مشهد

قیمت ناودانی شکفته در مشهد

ناودانی با نمره 40 تا 400 تحت استاندارد DIN-1026 و ناودانی با نمره 80 تا 180 مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی تولید شده است. این محصول برای ساخت بادبند، تیر، خرپا و ستون مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تفاوت ناودانی سبک و سنگین

تفاوت کلی قیمت ناودانی در مشهد  سبک  و سنگین  در اصل در وزن ان ها می باشد.

در ساخت و تولید ناودانی سبک از استاندارد روسی GOST 8240 استفاده می‌شود. اما برای ساخت ناودانی سنگین از استاندارد اروپایی DIN EN 1026-1 استفاده می گردد.

ناودانی سبک و سنگین در الگوی اشتال با یک دیگر متفاوت هستند این  محصول ابعاد متفاوتی دارد که کاربردهریک از آن ها  با یک دیگر متفاوت هستند کارخانه تولیدی دو محصول با یک  دیگر یکسان نیستند و از نظر وزن  ابعاد و فرآیند تولید و قیمت با یک دیگر متفاوت هستند .

برندهای ناودانی

دقت در انتخاب ناودانی مناسب با توجه به ماهیت پروژه یکی از نکات ضروری در حوزه ساخت و ساز به شمار می رود  و با توجه به برند  تولیدی ناودانی می توان  اطلاعات  کلی را درباره فرآیند  تولید، استاندارد به کار رفته در تولید آن به دست آورد. در نتیجه تا حدودی کیفیت، طول عمر و قیمت ناودانی به برند تولیدکننده آن وابستگی زیادی دارد.قیمت ناودانی شکفته در مشهد

قیمت روز ورق صنعتی

قیمت ورق بادامی قیمت ورق st52 وارداتی آهن رسان  قیمت ورق a516 قیمت ورق فولاد مبارکه قیمت ورق آلومینایز ورق a283 آهن رسان قیمت ورق گالوانیزه 60 قیمت ورق اکسین قیمت ورق a516 قیمت روز پروفیل قوطی در مرکز آهن اصفهان قیمت اتصالات آهن قیمت هر کیلو اهن انلاین قیمتورقشیروانی قیمت ورق کفی اهن رسان قیمت آهن در کانال قیمت گذاری https://ahanresan.ir/a516/بارگذاری شده است.

کارخانه های تولید کننده ناودانی

 1. فولاد ناب تبریز:  این کارخانه مجهز به خط نورد گرم بوده و از برندهای معروف تولیدکننده ناودانی در کشور ایران  می باشد.
 2. شرکت فایکو: این کارخانه در کنار ناودانی به تولید محصولاتی همچون میلگرد، تیرآهن و نبشی و سایر مقاطع فولادی نیز مشغول است .
 3. گروه فولاد البرز غرب ابهر: یکی از محصولاتی که در بخش نورد گرم این کارخانه تولید می‌شود، ناودانی فولادی سنگین می باشد.
 4. ناودانی صنایع فولاد توس
 5. ناودانی شرکت فولاد کوهپایه
 6. ناودانی صنایع فولاد مگا استیل
 7. ناودانی ذوب آهن اصفهان

ناودانی سبک  و سنگین  هرکدام  ویژگی ها ،ابعاد، مشخصات و وزن  در فرآیند  تولید کاربردهای متفاوتی دارد به همین  علت  برای انتخاب ناودانی بهتر است  در ابتدا  با توجه به کاربرد  مورد  نظر انتظار اقدام به خرید ناودانی کنیم. در نتیجه با انتخاب دقیق و  مناسب ناودانی می توانیم  بهطول عمر بنا و سازه  کمک کنیم .قیمت ناودانی شکفته در مشهد

ناودانی سبک آهن رسان و انواع آن

در جدول اشتال  که توسط یک  استاندارد  آلمانی تنظیم شده است  ابزار دقیقی است  که مهندسان ساختمان  و طراحان  از آن برای محصولات  فولادی موجود در سازه  استفاده می کنند کمک  گرفتن  از این  جدول دقت  در انجام  محاسبات رار بالا برده و همچنین  سرعت انجام  آن را افزایش می دهد .  این جدول اطلاعاتی نظیر :

 1. ابعاد سایزهای مختلف
 2. مساحت سطح مقطع
 3. شعاع‌های انحنا

و سایر مشخصات ریز و درشت دیگر را به همراه  وزن  هر متر محصول ارائه می دهد .قیمت ناودانی شکفته در مشهد

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

قیمت ناودانی مشهد

در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir بارگذاری شده است.  قیمت نبشی 5 مشهد قیمت ناودانی اهوازقیمت ناودانی اصفهان ناودانی شکفته مشهد قیمت سپری آهنی مشهد قیمت نبشی ۴ مشهد وزن ناودانی شکفته قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی تیرچه قیمت ناودانی سبک قیمت ناودانی اصفهان در کانال قیمت گذاری آهن رسان قیمت ناودانی 6 قیمت ناودانی 10 سبک قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی 8 اصفهان قیمت ناودانی 16 اصفهان قیمت نبشی ۴ مشهد کانال قیمت پروفیل قیمت سپری در وب سایت آهن آپ در اصفهان قیمت نبشی مشهد قیمت میلگرد انبار اصفهان قیمت نبشی 10*10 در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

ناودانی سبک  :

به ناودانی هایی که وزن آن ها از وزن  تعریف شده در جدول اشتال  کمتر باشد  ناودانی سبک  نامیده می شود . و در ایران  اغلب کارخانه های تولیدی انواع  ناودانی را  به شکل سبک  تولید  و عرضه می کند . که عمده این  محصولات در کارخانه های روسیه  و …تولید می گردد .  از ناودانی های سبک در ساخت  انواع  :

 1. چارچوب
 2. پایه ماشین‌آلات
 3. صنایع دریایی
 4. اسکلت ماشین‌آلات سنگین
 5. ترمیم بناهای معماری

همچنین ساختمان‌سازی به کار برده می شود.قیمت ناودانی شکفته در مشهد

ناودانی سنگین :

به ناودانی هایی که وزن آن ها  از وزن  تعریف شده جدول اشتال  بیشتر باشد  ناودانی سنگین  نامیده می شود و در صنایع  بزرگ  صنعتی و  عمرانی به کار برده می شود .قیمت ناودانی شکفته در مشهد