قیمت پروفیل ضد زنگ در مشهد

مقطع فولادی پروفیل از جمله پرکاربردترین  مقاطع فولادی و آهنی است  که در صنایع مختلفی اعمم از ساختمان  سازی و  صنایع  ذی ربط کاربردهای فراوانی دارد . پروفیل ها ازجنس های متفاوتی ساخته می شوند پروفیل های استیل از جمله مقاطع فولادی است  که در صنایع  مختلف .قیمت پروفیل ضد زنگ در مشهد

قیمت پروفیل ضد زنگ در مشهد

مورد استفاد ه قرار می گیرد .قیمت پروفیل ضد زنگ در مشهد

پروفیل استیل از مقاطع پرکاربرد  در صنعت ساختمان سازی است که از ورق های استیل  و با استفاده از دستگاه  های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید می گردد .

پروفیل استیل چیست

بیشترین مورد استفاده  از قیمت پروفیل در مشهد  استیل اتصال قطعات  به یک  دیگر است  الخصوص در قسمت های ساده  مثل درها وپنجره های این  مقاطع فولادی از آلیاژهایی است  که برپایه آهن هستند  و  کمتر از (۰/۲) کربن دارد. عنصرهای دیگری در آلیاژهای این  پروفیل های استیل  وجود دارد  که در اندازه ها / ضخامت ها / اشکال های مختلف  تولید و به بازار عرضه  می گردد . و  همین  عوامل سب ایجاد  تفاوت در قیمت  انواع  پروفیل  های استیل  شده است  .

 

از ویژگی‌های مهم پروفیل‌ استیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برای تولید  انواع پروفیل در ابتدا ورق های استیل  توسط دستگاه های رول باز کن باز می شوند و در ابعاد  مشخصی برش داده می شوند بعد از این مرحله  در طی فرآیند  نورد کاری سرد  با دستگاه های نیمه اتوماتیک  و اتوماتیک  به پروفیل های استیل  تبدیل  می شوند که این محصول سطح مقطع یکسانی دارد و در واقع جزئی از گروه محصولات استلنس استیل است که شکلی ثابت و اندازه‌ای متفاوتی بایک دیگر دارند .قیمت پروفیل ضد زنگ در مشهد

انواع پروفیل استیل از نظر ظاهر و کاربرد

به طور عمده موارد  استفاده از پروفیل ها بسیار گسترده است این سبک پروفیل ها با این که  جزئی از پروفیل ها محسوب می شود  جنسی از نوع استیل  دارد  و خود نیز از انواع  مختلفی برخوردار است  که به  2 دسته  کلی تقسیم  بندی می  گردد :

 

 1. پروفیل نوع استیل بسته : نوع بسته  پرووفیل ها که مشابه نوع بازهستند و تنها تفاوتی که در ساختارآن ها وجود دارد  در اضلاع  با یک  دیگر است .

 

 1. پروفیل نوع استیل باز : پروفیل های استیلی که در این  دسته قرار می گیرند  در اضلاع  باز به  نسبت  یک دیگر قرار می گیرند  مانند  انواع  تسمه  و میلگردها پروفیل استیل باز در ضخامت‌های مختلف و در مقاطع U و Z تولید می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند.این پروفیل هم درست مثل مورد قبلی در ضخامت‌ها و اندازه‌های گوناگون تولید می‌شود. یکی از پرکاربردترین پروفیل‌های استیل هم به نام پروفیل قوطی در این دسته‌بندی جای می‌گیرد.قیمت پروفیل ضد زنگ در مشهد

قوطی استیل آهن رسان

قوطی استیل نوعی از پروفیل های استیل  بسته هستند  که سطح  مقطع  آن به شکل دایره  و  مربع  است  به این  سبک که پروفیل قوطی استیل  گفته می شود.این  سبک  پروفیل ها به  دلیل استفاده  و  کاربرد زیادی که دارد  به اسم  پروفیل  شناخته می گردد  که قوطی استیل  در بازار شناخته و عرضه  می گردد .

محصولات استیل من جمله :

 

 1. لوله استیل
 2. میلگرد استیل
 3. ورق استیل
 4. نبشی استیل
 5. پروفیل استیل
 6. قوطی استیل
 7. تسمه استیل

براساس نوع و شکل و کاربردشان  نام گذاری شده است لازم به ذکر است  که جنس همه این  محصولات  از نوع آلیاژ است  و  تفاوت  هر کدام  در نحوه تولید  آن ها  می باشد .قیمت پروفیل ضد زنگ در مشهد

پروفیل استیل دکوراتیو

فلزهای پروفیل استیل  دکوراتیو  را با نام  پروفیل استیل  نازک  شناسایی می کنند  که این سبک  پروفیل ها به دلیل مقاومت بالایی که دارد در برابر خوردگی و  زنگ  زدگی مقاوم می باشد  و  همچنین  ظاهر زیبایی دارد  که در صنایع ساختمانی سازی و  به خصوص دکوراسیون به فور مورد استفاده قرار می گیرد  این  سبک  پروفیل ها  براساس استاندارد  جهان تولید می گردند  که در فرآیند تولید  تقریبا  مشابه  یک دیگر عمل می کنند  قیمت  پروفیل های دکوراتیو در مقادیر کم و با واحد  شاخه و در مقادیر زیاد با واحد  وزن  سنجیده می شود  که به  دلیل متغییر بودن  قیمت ارز و  نوسانات  آن قیمت ثابتی ندارد  .

استانداردهای پروفیل استیل

پروفیل های استیل  هم مانند  سایر سبک پروفیلها  و  مقاطع اهنی از استاندارد هایی تبعیت می کنند  و  کیفیت آن را می توان  به درستی سنجید  چندین  استاندارد  برای پروفیل های استیل  وجود  دارد  که عبارت  است  از :

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

 1. پروفیل استیل ۲۰۱:

این سبک  پروفیل‌های استیل ۲۰۱ علاوه بر ضخامت کمی که دارند (۱ الی ۲ میلی‌متر) از خاصیت زنگ‌نزن بالایی برخوردارند و در برابر خوردگی هم از مقاومت بالایی برخوردار هستند .قیمت پروفیل ضد زنگ در مشهد

 1. پروفیل استیل ۳۰۴:

این نوع پروفیل در صنایع غذایی و لبنی و فرآورده‌های آن مورد استفاده قرار می‌گیرند و شامل فرم‌دهی و جوش‌پذیری قابل قبولی هستند. به همین خاطر در صنعت کاربردهای فراوانی دارد.

قیمت پروفیل آهن

آنلاین قیمت پروفیل سبک درب و پنجره  در واتساپ آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir قیمت پروفیل استیل دکوراتیو قیمت پروفیل استیل 316 قیمت پروفیل طلایی قیمت و وزن پروفیل قیمت پروفیل استیل 201 مقاطع پروفیل استیل قیمت پروفیل اصفهان قیمت پروفیل در بازار قزوین قیمت پروفیل در و پنجره امروز قیمت پروفیل درب و پنجره upvc تلگرام قیمت پروفیل قیمت پروفیل درب و پنجره در شیراز لیست آهن فروش اصفهان قیمت پروفیل اهواز در کانال قیمت گذاری آهن رسان قیمت اهن در مشهد حسینی دنیای آهن مشهد قیمت اهن کرمانشاه در مشهد قیمت آهن در مشهد قیمت نبشی در مشهد قیمت قوطی در مشهد قیمت روز آهن 14 اصفهان قیمت پروفیل در خین عرب مشهد در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

 1. پروفیل استیل ۳۱۶:

نوع استاندارد ۳۱۶ یکی دیگر از انواع این پروفیل‌هاست که در صنایع غذایی و تولیدات آب معدنی به وفور یافت می‌شوند و از کیفیت و مقاومت خوبی هم برخوردار هستند.همه‌ پروفیل‌های استیلی که در این بخش ذکر شد، فرآیند تقریبا مشابهی را برای تولید در پیش می‌گیرند و همگی از یک آلیاژ هستند. چیزی که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند، کاربرد و نحوه‌ استفاده‌ از آن‌هاست.قیمت پروفیل ضد زنگ در مشهد