پروسه تولید رابیتس

لوله درز مستقیم تست گاز ۱ اینچ

فرآیند تولید رابیتس چیست؟

قیمت میلگرد اصفهان در مشهد

رابیتس برگ‏های فلزی یا این که تورهای فلزی مشبک , از کالا ورق گالوانیزه میباشند که با چندین عملیات فیزیکی دربرگیرنده پرسکاری و جاذبه بر روی ورق گالوانیزه , تبدیل به ورقه های رابیتس می‏ شوند . 

قیمت تیرآهن اسفنجی در تهران

پروسه تولید رابیتس به کار گیری از ورق گالوانیزه برای ایجاد رابیتس سبب ساز می‏ شود ساختار این مصالح در ساختمانها و مکان های مورد به کاریری , برای دوران طولانی مراقبت شود . همینطور از زنگزدگی ورق دوری می ‏کند که سبب کارکرد مناسب آن در محیط های مرطوب می شود .

قیمت تیرآهن بال پهن در مشهد

برگ های رابیتس یا این که تور های رابیتس بوسیله مفتول رابیتس یا این که سیم رابیتس بندی به شبکه‏ ای از میلگرد و نبشی در پایین تراز خویش متصل می‏ شوند  پروسه تولید رابیتس. با اعتنا به امکان انعطاف پذیری برگ های رابیتس , می‏توان جهت ساخت سطح های صاف یا این که منحنی و تولید طرح های مختلف و خوشگل سود جست . از جمله این خصوصیات می شود به تولید آرک ها و گلهای سقفی متنوع و چشمگیر اشاره نمود . نسبتاً هر برنامه ای را با به کار گیری از سیستم رابیتس بندی , می توان تشکیل داد . قابلیت و امکان دیگر تورهای رابیتس , چسبیدن مطلوب ملاتها بر روی آن بخاطر ساختار عالی شبکه ای رابیتس است که آن را ممتاز می ‏نماید .

قیمت ورق ST52 امروز

هر برگ رابیتس دارنده چند ستون یا این که پل می‌باشد که در امتداد طولی آن جای دارد . تعدا ستون ها ی رابیتس غالبا 9ستون , 11ستون و 13ستون است . دربین ستون ها دیده ها قرار دارا‌هستند . پروسه تولید رابیتس

 تعداد چشمه غالبا سه چشمه و دو چشمه است . در صورت ذیل ستون های رابیتس و چشمه ها نمایش داده شده‌است . برگ های رابیتس براساس وزن که به ضخامت ورق مربوط است , تعداد ستون ها و تعداد چشمه معلوم می‏ شود . بعد ها رابیتس در پهنا 60 سانتیمتر و ارتفاع 2 . 40 متر , ایجاد می‏شود که با اعتنا به وزن رابیتس , ارتفاع آن مقداری متغییر است .

سازه های ضد زنگ – ساخت آمریکا

دستگاه‌های جان دار در خط ساخت رابیتس

جسی شانه معامله واقعی

 . بعد از آن ورق را به وسیله دستگاه رول گشوده کن ( کویل ) , گشوده کرده و در دستگاه برش قرار می‏ دهند . درین تراز , رول ورق را در جهت طولی در فواصل حدود ۱۰ سانتیمتری برش می ‏زنند . گزینش ضخامت ورق گالوانیزه براساس جور رابیتس تولیدی گوناگون است . به طور معمول هرچه ضخامت ورق ارتقاء یابد تعداد ستون و وزن رابیتس ارتقا می‏ یابد . با دقت به گونه رابیتس تولیدی , ضخامت ورقِ رابیتس غالبا دربین ۰ . ۴ تا

نگاهی گذرا به چگونگی عملکرد فرآیند پانچ ورق فلز