اجاق گاز را با فولاد ضد زنگ مصنوعی به روز کنید

لوله مانیسمان چین ۲۱.۲ اینچ

 

 

 

کمک! من اجاق گاز خود را با تمیز کننده اجاق گاز خراب کردم!

بعضی اوقات اتفاقات خوب ناشی از اشتباهات است. اخیراً این اتفاق برای من افتاده است. اجاق گاز را با فولاد ضد زنگ مصنوعی به روز کنید  یخته گری سرمایه گذاری

 

 

اجاق من در اصل یک سفید عتیقه زشت بود. هیچ چیزی در آشپزخانه من مطابقت نداشت. چند سال پیش من آن را سیاه رنگ کردم ، که بسیار بهتر از رنگ اصلی بود.

چگونه فلز آلومینیوم آنودایز می شود

گرچه در سال گذشته ما ماشین ظرفشویی و یخچال خود را با فولاد ضد زنگ جایگزین کردیم. من می خواهم اجاق گاز را تعویض کنم اما تصمیم گرفتم که قبلاً پول زیادی خرج کرده باشم. هنوز مشکی به نظر می رسید ، بنابراین جای نگرانی نیست … یک اجاق جدید می تواند صبر کند.

 

سپس من تمیزکاری فوق العاده خوبی انجام دادم و نه تنها فر ، بلکه سطح آشپزخانه را با تمیز کننده فر پاشیدم. بله سطوح رنگ شده و تمیز کننده اجاق مخلوط نمی شوند!

فولاد ضد زنگ دوبلکس برای ترمینال کشتی جنوبی

فاجعه اجاق گاز: رنگ سیاه با اسپری تمیز کننده اجاق برداشته شد. اجاق گاز را با فولاد ضد زنگ مصنوعی به روز کنید

 

 

قبل از تمیز کردن اجاق گاز

 

 

نقاشی روی اجاق گاز

در اینجا مراحلی وجود دارد که برای تبدیل صفحه اجاق گاز به فولاد ضد زنگ مصنوعی انجام دادم:

 

 

این تصویر اجاق گاز را نشان می دهد که نوار نقاشان همچنان در جای خود است.

چه تفاوتی بین فلزات منبسط شده و فلزات سوراخ شده وجود دارد؟پایان دادن به لمس ها

صفحه اجاق گاز من بدترین قسمت اجاق گاز من بود. با این حال ، برای هماهنگی ظاهر جدید فولاد ضد زنگ خود ، من بلوک های ضد زنگ مصنوعی را نیز روی اجاق و کشو نقاشی کردم. این مراحلی است که برای تکمیل پروژه خود برداشته ام.

پارامترهای برش فلزات

من از نوار نقاشان برای مسدود کردن قسمت های موجود در در اجاق گاز برای رنگ آمیزی استفاده کردم. من یک منطقه در اطراف پنجره اجاق را سیاه گذاشتم.

من همچنین از نوار نقاشان برای لبه های کشوی پایین اجاق گاز استفاده کردم.

مناطق مسدود شده با دو لایه آغازگر رنگ آمیزی شده و بین هر لایه خشک می شود.

سپس مناطق مسدود شده را با یک لایه از همان رنگ فلزی که در قسمت بالای اجاق گاز استفاده شده بود ، رنگ آمیزی کردم. بعد از خشک شدن ، من نوار نقاشان را با دقت برداشتم. اجاق گاز را با فولاد ضد زنگ مصنوعی به روز کنید

 

آخرین قدم چاپ چاپ برچسب های جدید برای استفاده در زیر دستگیره های اجاق گاز بود. من اینها را با خط سیاه روی زمینه رنگی از جنس استنلس استیل ساخته ام. برچسب ها نمای تمام شده اجاق گاز من را نشان می داد.

فیلم فولاد ضد زنگ مایع

سازه های ضد زنگ – ساخت آمریکا

فیلم فولاد ضد زنگ مصنوعی

گزینه دیگر برای ظاهر ضد زنگ مصنوعی استفاده از فیلم است. این مواد برای خرید بصورت آنلاین در دسترس است. در گذشته در یک نمایش صبحگاهی محبوب به نمایش در آمده است. این محصول دقیقاً مانند کاغذهای تماسی با پوست و چسب استفاده می شود.

 

این مقاله از نظر دانش نویسنده دقیق و درست است. محتوا فقط برای اطلاع رسانی و سرگرمی است و جایگزین مشاوره شخصی یا مشاوره حرفه ای در امور تجاری ، مالی ، حقوقی یا فنی نمی شود.

قیمت ورق ST52 امروز

سوال ها و جواب ها

سوال: از کدام مارک رنگ صرفه جویی در مصرف گرما استفاده کردید؟ همچنین ، چگونه آن را تخلیه کردید و چه مدت طول کشید تا خشک شود؟ اجاق گاز را با فولاد ضد زنگ مصنوعی به روز کنید

قیمت تیرآهن بال پهن در مشهد

 

برش لیزری قطعات ورق فلز شما

پاسخ: من از Rust-Oleum استفاده کردم. مدت زیادی است که من این کار را انجام نداده ام ، بنابراین دقیقاً به خاطر نمی آورم که خشک شدن آن چقدر طول کشیده است. من همیشه برای بیشتر مواردی که می کشم 24 ساعت فرصت دارم تا درمان شود. اجاق گاز را با فولاد ضد زنگ مصنوعی به روز کنید

 

 

قیمت میلگرد اصفهان در مشهد